Marzec 20 2018 09:37:48

Nawigacja

Fitness w Wawrze
Trasy rowerowe - Wawer. Trasa I: "Stary Wawer, Marysin Wawerski, MPK"
 

ZATRZYMAJ MŁODOŚĆ

 - nieodparty urok zgrabnej sylwetki -

Villa Odnova to unikalny, a zarazem kameralny klub dla kobiet.

Dysponujemy:

·     gabinetem masażu

·     gabinetem zabiegów na ciało

·     sauną fińską

·    nowoczesnym sprzętem aerobowo-siłowym z zastosowaniem podciśnienia, podczerwieni, drgań i kołysania

Oferujemy innowacyjne połączenie treningu aerobowo-siłowego z naturalnymi metodami  terapii Spa i Wellness. Takie połączenie daje rewelacyjne efekty w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku, niż w trakcie tradycyjnego treningu.

 

 

W sposób szczególny skupiamy się na problematyce odmładzania i poprawiania wydolności organizmu, co w efekcie daje zdrowe, jędrne ciało, zgrabną sylwetkę i młodzieńczy wygląd.

Nasza oferta:

ĆWICZENIA aerobowo - siłowe - Programy układa Trenerka

- program ABT- kształtowania pośladków, brzucha, ud;

 wersje: „simple”  lub „intense

- program płaski brzuch

- program BAB - jędrny biust, ramiona, proste plecy

- program kształtowania wszystkich partii mięśniowych

- program zdrowy kręgosłup

- program poprawy wydolności organizmu

- program dla osób 50+ ( dobierany indywidualnie)

- program Slim Mami & Relax Mami dla młodych mam

- program szybka, weekendowa regeneracja dla osób aktywnych

Zabiegi „startowe” są tak dobrane, aby nie zniechęcić Klientki do dalszej pracy nad swoim ciałem i urodą. Powinny wprowadzić Klientkę
w dyscyplinę treningów oraz wzmocnić jej motywację. Kluczem do sukcesu nie jest obciążający (morderczy trening), Klientka ma odczuwać radość z kuracji i chęć zmiany stylu życia (zdrowa dieta, aktywność fizyczna, troska o wygląd i zdrowie).

 

PIELĘGNACJA CIAŁA – terapie układa Fizjoterapeutka

ODNOWA BIOLOGICZNA – zabiegi pilingujące solami morskimi, odżywczo– liftingujące, detoksykująco–ujędrniające, rewitalizujące; terapia kozim mlekiem i miodem, winoterapia.

MODELOWANIE I WYSZCZUPLANIE - zabiegi liftingująco–modelujące, ujędrniająco – modelujące, intensywny zabieg wyszczuplający BodyEnergy, wykorzystujący odczucia ciepło – zimno, terapie kofeinowe i teinowe

WELLNESS – zabiegi relaksująco- stymulujące, terapia czekoladą, kąpiel w saunie fińskiej

 

W naszej ofercie zabiegowej dysponujemy produktami zawierającymi dobroczynne działanie alg morskich i soli morskiej, borowiny, żurawiny, ziarna kakaowca, kawy, miodu, koziego mleka, czerwonego wina, glinek.

 

MASAŻE - jako zabiegi relaksujące, ujędrniające, nawilżające oczyszczone ciało

- masaż klasyczny połączony z aromaterapią (kompozycja antystresowa, uspakajająca, pobudzająca, orzeźwiająca)

- masaż izometryczny, modelujący

- kalifornijski masaż czekoladą

- antycellulitowy masaż bańką chińską

- masaż relaksacyjny ciepłymi kamieniami wulkanicznymi

- masaż głęboko relaksujący aromatycznymi świecami

 

 

Villa Odnova to klub, którego misją jest bycie medium służącym profilaktyce zdrowia. Miejsce, do którego nie tylko się okazjonalnie przychodzi, ale do którego się należy.

Pracownicy Villa Odnowa to dobrze przygotowane i doświadczone osoby, zaangażowane w działania profilaktyczne i prozdrowotne, chętne do pomocy w zakresie zdrowia i atrakcyjnego wyglądu naszych klientek.

Warto dodać, ze nasze treningi są przyjemne a wysiłek umiarkowany. Natomiast  efekty odnośnie odzyskania jędrności skóry, dobrej sylwetki, właściwych proporcji masy mięśniowej do masy tłuszczowej, są rewelacyjne i nie dające na siebie długo czekać. Przyczyniają się do tego nowoczesne urządzenia siłowo-aerobowe, w które jest zaopatrzony klub. Jeśli chodzi o terapie zabiegowe, to stosujemy terapie, służące zapobieganiu starzenia się oraz na zwalczaniu widocznych oznak starzenia.  Nasze metody są w stu procentach naturalne, z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy kosmetologii, między innymi roślinnych komórek macierzystych, które znane są z tego, że mają wyjątkowe właściwości ochrony i odnowy komórek.

Staramy sie mieć w swojej ofercie zintegrowane programy rotacyjne, które uwzględniają rodzaj skóry i jej biorytmy, w zależności od sezonów, w których skórze najtrudniej dostosować sie do środowiska jak lato i zima oraz sezonów tolerancji, gdy skóra lepiej toleruje stres środowiskowy.

Nasze podejście do odnowy jest kompleksowe: aktywny wysiłek fizyczny na siłowni, następnie wysiłek bierny w gabinecie odnowy i na koniec odpoczynek w saunie fińskiej, znanej z dobroczynnego działania szoku termicznego na naszą odporność. W ofercie mamy tez specyfiki do pielęgnacji domowej. Istotną sprawą jest kontynuacja treningu i terapii w warunkach domowych. Oznacza to, ze działania, które podejmujemy na rzecz profilaktyki swojego zdrowia oraz poprawy wyglądu powinny być kontynuowane poza klubem, aby były skuteczne i uchroniły nas od wielu niepotrzebnych schorzeń i zgryzot.

Raporty Światowej Organizacji Zdrowia są alarmujące. Coraz więcej osób na świecie, w tym w Polsce, zapada na chorobę otyłości i choroby nowotworowe. Skraca się średnia długość życia. Wydaje sie, że nasza kondycja ludzka nie nadąża za postępem technologicznym, jaki ma obecnie miejsce  na świecie. Dlatego należy poważnie zastanowić się nad właściwymi działaniami prozdrowotnymi i profilaktycznymi. Temu celowi ma służyć Villa Odnova.

Nasze usługi nakierowane są na kobiety w różnym okresie życia, np. w okresie menopauzy, przed i po menopauzie, gdy dolegliwości z tym związane są szczególnie dokuczliwe. Mam tu na uwadze głównie złe samopoczucie i spadek wydolności organizmu. Komponując odpowiednie treningi cardio w połączeniu z zabiegami odprężającymi i odmładzającymi  w gabinecie odnowy, staramy sie pomóc w zminimalizowaniu tych dolegliwości.

Szczególnie zależy nam, aby zachęcić te Panie, które dotychczas nie korzystały z tego typu usługi. Są to na ogół panie w wieku 40+ i 50+. Najczęstszą barierą są pieniądze i skrępowanie nas Panie spotkają sie z ciepłą atmosferą, komfortowym otoczeniem i profesjonalną obsługą. Również nasze ceny są dosyć umiarkowane i zróżnicowane, aby jak najwięcej pań mogło znaleźć coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na negocjacje indywidualne.  W ofercie mamy porady lekarza, konsultacje dietetyka oraz stylistki. Zależy nam na długofalowym nawiązywaniu relacji z potencjalnymi klientami. Aby były efekty, wymagana jest cierpliwość i wytrwałość, jak również sympatia do samej siebie i łagodna akceptacja.

Chciałam na koniec podkreślić, że my kobiety z natury chcemy być ładne i pociągające. Z wiekiem nasza motywacja maleje i ma to swoje uzasadnienie. Jakkolwiek uważam, że ładna i zadbana  kobieta, to szczęśliwa kobieta a to oznacza świat pełen uśmiechu.

 

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.villaodnova.pl

Zapisy przez internet: www.villaodnova.zapisy24.pl

Villa Odnova

 

 
 
 
 
 
 
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]
Prognoza pogody

Szybka nawigacja


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło